-20 % na nejpraktičtější montessori pomůcky – učicí věže. 🌈 Pomozte dětem, ať to dokáží samy! Vyberte jakoukoli učicí věž, v košíku zadejte kód: „jasam20“ a je to. Akce platí do 19. 5. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Ani dětský, ani studentský – i takový pokojíček umíme

Zadání znělo: pokojíček pro 6letého chlapce, který nebude ani příliš dětský, ani úplně studentský. Pokojíček, který bude útočištěm pro malého kluka, který pomalu, ale jistě roste do puberťáka. Výzva přijata!

Na malém prostoru pokojíčku jsme potřebovali vytvořit úložný prostor, postel a místo pro pohyb nebo hraní. Na tomto projektu bychom vám rádi ukázali, jak může vypadat náš prvotní návrh, jeho následná úprava podle zákazníkových představ. Vždy vás vyslechneme a přizpůsobíme naši práci vašim požadavkům.

První návrh pokojíčku:

                                                                            

Poslali jsme návrh rodičům a nastalo první kolo úprav. Přání rodičů bylo zjednodušit prostor ke spaní a prioritou byla běžná výška postele. Naši designéři se chopili představ klientů a předělali návrh k jejich spokojenosti. Prostor jsme udělali minimalističtější a uzpůsobili ho tak, aby vyhovoval malému šikulovi i za pár let, až z něj bude puberťák.

Druhý návrh pokojíčku po poznámkách klientů:

          

Čistý, minimalistický a tvárný design pokojíčku přesně zapadl do představ rodiny. Po tomto návrhu jsme si s rodiči podali ruce a začala realizace. Vše jsme tvořili na míru. Poličky, úložný prostor, dvířka, postel, univerzální žebřiny a společně jsme ladili detaily jako je koberec, nálepky na zeď, závěsy a další dekorace.

Jak se vám pokojíček líbí? Realizace podobného projektu se pohybuje okolo 200 tisíc korun včetně nábytku na míru, montáže, pomocných prací a detailů jako jsou závěsy nebo dekorace. Spolupráce začíná návrhem, vyslechnutím vašich představ, výběrem vhodných materiálů, doplňků a kompozice a pokračuje výrobou, montáží a laděním detailů. Dostanete tak pokojíček na míru s veškerým profesionálním servisem.

Vaše přání je pro nás stěžejní. Tak jaké je to vaše?

Pro nezávaznou konzultaci kontaktujte naši kreativní manažerku Veroniku na e-mailu namiru@elisdesign.cz nebo na telefonu 703 140 906.

Ať je i váš pokojíček přesně podle vašich představ. ♥

×

Splátková kalkulačka ESSOX