MEGA AKCE - až 1.000 korun zpět na domečkovou postel, 500 korun zpět na 31 modelů TEEPEE stanů nebo výprodejové ceny - teepee set za 1.999,-, baldachýn za 1.499,-, postýlka domeček 80x160 za 3.999,- a mnoho dalších akčních produktů.

Domečkové postele

Postele ve tvaru domečku se staly jednoznačně neodmyslitelnou součástí dětského pokojíčku v moderním stylu. Jsou ideálním spojením praktičnosti postýlky a dětské hravosti. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít. Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. 

Získejte s MEGA AKCÍ až 1000 korun zpět na váš účet při nákupu domečkové postele. Akce prodloužena do 28.2.2019. Více o akci ZDE: Nebo využijte výprodejové ceny na model clasic 80 x 160 za 3.999,-.

Námi nabízené dětské postýlky mají matraci několik cm nad zemí, kvůli správné cirkulaci vzduchu. Samozřejmě nabízíme možnost zvednutí postýlek o 10, 20 nebo 30 cm. Toto zvednutí je pevné a provádíme ho na zakázku přímo ve výrobě, tedy garantujeme zachování nosnosti a životnosti produktu. 

Jsme specialisté na postýlky domeček, nabízíme více jak 130 variant. Vybírat můžete od klasických domečkových postýlek, přes vyvýšené postele až po patrové postele v různých provedeních.

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Právě proto nabízíme postýlky tohoto výrobce!!! Ten myslel nejen na design ale hlavně na bezpečnost dětí! Ve spodní části lůžka jsou záměrně použity desky namísto trámků a matrace je umístěna tak, aby vyčnívala nad tyto desky, aby se dítě při lezení do postýlky (či ven z ní) neobouchalo. Zapomeňte tedy na nožky plné modřin! Konkurenční domečkové postýlky mohou na první pohled vypadat pevnější (díky použití trámků okolo lůžka), avšak dítě na vyčnívající hrany často zapomíná a nejeden úraz je na světě. S našimi postýlkami to nehrozí!

Jak vypadá naše postýlka po rozbalení balíku sledujte zde:

Montáž postýlky sledujte zde:

Přemýšleli jsme, kam naše domečkové postýlky na trhu zařadit a nakonec jsme se rozhodli zajistit takové podmínky, aby bylo pro vás zbytečné dětskou postýlku vyrobit doma svépomocí. Toto je naše strategie i v ostatních produktech, chceme vám nabízet světové výrobky za rozumné ceny. Zkuste například naše teepee stany, nejširší výběr na trhu, množství přislušenství ve stejném designu a opět za nejlepší ceny. Více zde:

 

Testováno nejmenšími - nosnost 90 kg

postýlka domeček se zábranou

Pružný lamelový rošt - poskytuje vyšší komfort a prodlužuje životnost matrace.

Lamelový rošt do domečkové postele

Hladce hoblované lepené hranoly - zůstávají i po teplotních a vlhkostních změnách rovné. Také pevnostní vlastnosti jsou díky lepenému spoji výrazně lepší.

stříška dětské postele domeček

 
499
669914996699
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

   
 • Nabízíme pořízení dodatečných zábran k vybraným postýlkám pro bezpečnější a klidnější spánek vašich dětí.

  1 199 Kč (–17 %)
  999 Kč
     
 • Nevyhovuje vám rošt postýlek v blízkosti podlahy? Nožky k vybraným postelím Domeček lze prodloužit podle vašich potřeb. 

  699 Kč (–29 %)
  499 Kč
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Dětská domečková postel z masivu s roštem ZDARMA. Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  4 999 Kč (–30 %)
  od 3 499 Kč
 •  
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Dětská domečková postel z masivu se zábranou a roštem ZDARMA.  Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  5 999 Kč (–17 %)
  od 4 999 Kč
 • postel domeček dominant ideální volba do dětského pokoje Akce Novinka

  Dětská domečková postel z masivu s roštem ZDARMA.  Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  5 199 Kč (–24 %)
  od 3 999 Kč
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Dětská Domečková postel s komínem se díky svému tvaru hodí do podkrovních pokojíčků, ale nejen tam. Pružný lamelový rošt ZDARMA. Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  5 799 Kč (–18 %)
  od 4 799 Kč
 •  
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Postel Kvádr můžete díky jejímu nadčasovému designu umístit jak do dětského pokoje tak do ložnice. Nabízíme ji v délce od 120 cm do 200 cm dodáváme ji s lamelovým roštem ZDARMA. 

  5 399 Kč (–20 %)
  od 4 299 Kč
 • Kvalitní dětská postel z borovice v designu oblíbených teepee, místo pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Tee-pee postel z masivu nejen pro malé indiány! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. Dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA.

  5 499 Kč (–18 %)
  od 4 499 Kč
 • Kvalitní vyvýšená dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Vyvýšená domečková postel z masivu, která je vhodná do menších pokojíčku. Prostor pod postelí děti skvěle využijí jako místo na hraní! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. Dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA! 

  6 999 Kč (–11 %)
  od 6 299 Kč
 •  
 • Kvalitní vyvýšená dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Vyvýšená domečková postel z masivu s žebříkem zboku, která je vhodná do menších pokojíčku. Prostor pod postelí děti skvěle využijí jako místo na hraní! Tuto dětskou postýlku dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm.

  6 999 Kč (–6 %)
  od 6 699 Kč
 • Kvalitní patrová postel v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Pokud hledáte moderní a designové masivní dvoulůžko a zároveň chcete ušetřit místo v pokojíčku, pak tato patrová postel je to správné řešení! Dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. 

  7 199 Kč (–15 %)
  od 6 099 Kč
 • Kvalitní patrová postel v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka

  Pokud hledáte moderní a designové dvoulůžko a zároveň chcete ušetřit místo v pokojíčku, pak tato patrová postel je to správné řešení! K této posteli z masivu dodáváme  lamelový roštem ZDARMA! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. 

  7 999 Kč (–22 %)
  od 6 099 Kč

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.