Nepřehlédněte náš PROGRAM VÝHOD - 1000 korun zpět, příspěvek na dovolenou, luxusní dětská kosmetika, doprava ZDARMA a mnoho dalšího pro nové i stálé zákazníky. Využijte našich letních slev!!!

Domečkové postele

Postele ve tvaru domečku se staly jednoznačně neodmyslitelnou součástí dětského pokojíčku v moderním stylu. Jsou ideálním spojením praktičnosti postýlky a dětské hravosti. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít. Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. 

d%C4%9Btsk%C3%A9%20postele%20dome%C4%8Dek%20elisdesign%2C%20dome%C4%8Dkov%C3%A9%20postele%20se%20z%C3%A1branou

Námi nabízené dětské postýlky mají matraci několik cm nad zemí, kvůli správné cirkulaci vzduchu. Samozřejmě nabízíme možnost zvednutí postýlek o 10, 20 nebo 30 cm. Toto zvednutí je pevné a provádíme ho na zakázku přímo ve výrobě, tedy garantujeme zachování nosnosti a životnosti produktu. 

Jsme specialisté na postýlky domeček, nabízíme více jak 130 variant. Vybírat můžete od klasických domečkových postýlek, přes vyvýšené postele až po patrové postele v různých provedeních. Novinkou je domečková postýlka premium s šuplíkem. Je pevnější a nabízí lepší variabilitu zábran a také šuplík.

Nepřehlédněte náš PROGRAM VÝHOD - 1000 korun zpět, příspěvek na dovolenou, luxusní dětská kosmetika, doprava ZDARMA a mnoho dalšího: Více o akci ZDE:

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Právě proto nabízíme postýlky od tohoto výrobce!!! Ten myslel nejen na design ale hlavně na bezpečnost dětí! Ve spodní části lůžka jsou záměrně použity desky namísto trámků a matrace je umístěna tak, aby vyčnívala nad tyto desky, aby se dítě při lezení do postýlky (či ven z ní) neobouchalo. Zapomeňte tedy na nožky plné modřin! Konkurenční domečkové postýlky mohou na první pohled vypadat pevnější (díky použití trámků okolo lůžka), avšak dítě na vyčnívající hrany často zapomíná a nejeden úraz je na světě.

Poradíme Vám několik typů jak vybrat Domečkovou postýlku - sledujte naše video:

Jak vypadá naše postýlka po rozbalení balíku sledujte zde:

Testováno nejmenšími - nosnost 90 kg, u verze premium 100 kg.

postýlka domeček se zábranou

Pružný lamelový rošt - poskytuje vyšší komfort a prodlužuje životnost matrace.

Lamelový rošt do domečkové postele

Hladce hoblované lepené hranoly - zůstávají i po teplotních a vlhkostních změnách rovné. Také pevnostní vlastnosti jsou díky lepenému spoji výrazně lepší.

detail stříška dětské postele domeček

 
499
669914996699
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

   
 • Postýlka ve skandinávském stylu v podobě domečku je prostorem nejen pro spaní, designově přizpůsobeným dětskému světu. Akce Novinka Tip
  Na objednání

  Zřejmě nejdůležitějším kouskem nábytku v dětském pokoji je vhodně zvolená postel. Dřevěné postýlky ve skandinávském stylu, v podobě domečku, jsou mezi dětskými lůžky bezesporu těmi nejoblíbenějšími. Nejsou to totiž pouhé postele k přespání, ale celá dětská obydlí designově přizpůsobená jejich světu. Vaše ratolesti se v nich nejen skvěle vyspí, ale přes den při hrách ve svém víceúčelovém domečku mohou dát prostor bezbřehé dětské fantazii. Šuplík pod postýlkou lze využít jako další lůžko nebo úložný prostor.   Ve světě Elisdesign najdete vše potřebné pro kompletní zařízení dětského pokojíku.

   

  5 299 Kč (–25 %)
  od 3 999 Kč
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce
  Na objednání

  Dětská domečková postel z masivu s lamelovým roštem ZDARMA. Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  4 999 Kč (–30 %)
  od 3 499 Kč
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce
  Na objednání

  Dětská domečková postel z masivu se zábranou a roštem ZDARMA.  Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  5 999 Kč (–25 %)
  od 4 499 Kč
 •  
 • postel domeček dominant ideální volba do dětského pokoje Akce
  Na objednání

  Dětská domečková postel z masivu s roštem ZDARMA.  Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  5 199 Kč (–24 %)
  od 3 799 Kč
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce
  Na objednání

  Dětská Domečková postel s komínem se díky svému tvaru hodí do podkrovních pokojíčků, ale nejen tam. Pružný lamelový rošt ZDARMA. Masivní konstrukce z výběrové přírodní borovice je přizpůsobena těm nejnáročnějším podmínkám. Přes den v domečkové posteli mohou Vaše děti dovádět, jak se jim zlíbí, a v noci v nich budou sladce snít.

  5 799 Kč (–22 %)
  od 4 499 Kč
 • Kvalitní dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce
  Na objednání

  Postel Kvádr můžete díky jejímu nadčasovému designu umístit jak do dětského pokoje tak do ložnice. Nabízíme ji v délce od 120 cm do 200 cm dodáváme ji s lamelovým roštem ZDARMA. 

  5 399 Kč (–20 %)
  od 4 299 Kč
 •  
 • Kvalitní dětská postel z borovice v designu oblíbených teepee, místo pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka
  Na objednání

  Tee-pee postel z masivu nejen pro malé indiány! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. Dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA.

  5 499 Kč (–27 %)
  od 3 999 Kč
 • Kvalitní vyvýšená dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka
  Na objednání

  Vyvýšená domečková postel z masivu, která je vhodná do menších pokojíčku. Prostor pod postelí děti skvěle využijí jako místo na hraní! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. Dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA! 

  6 999 Kč (–10 %)
  od 6 299 Kč
 • Kvalitní vyvýšená dětská postel z borovice v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka
  Na objednání

  Vyvýšená domečková postel z masivu s žebříkem zboku, která je vhodná do menších pokojíčku. Prostor pod postelí děti skvěle využijí jako místo na hraní! Tuto dětskou postýlku dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm.

  6 999 Kč (–6 %)
  od 6 699 Kč
 •  
 • Kvalitní patrová postel v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka
  Na objednání

  Pokud hledáte moderní a designové masivní dvoulůžko a zároveň chcete ušetřit místo v pokojíčku, pak tato patrová postel je to správné řešení! Dodáváme s lamelovým roštem ZDARMA! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. 

  7 199 Kč (–17 %)
  od 5 999 Kč
 • Kvalitní patrová postel v oblíbeném designu, domeček pro klidný spánek i denní dětské hry. Akce Novinka
  Na dotaz

  Pokud hledáte moderní a designové dvoulůžko a zároveň chcete ušetřit místo v pokojíčku, pak tato patrová postel je to správné řešení! K této posteli z masivu dodáváme  lamelový roštem ZDARMA! Nabízíme v délce od 120 cm do 200 cm. 

  7 999 Kč (–24 %)
  od 6 099 Kč
 • Na objednání

  Nabízíme pořízení dodatečných zábran k vybraným postýlkám pro bezpečnější a klidnější spánek vašich dětí.

  1 199 Kč (–17 %)
  999 Kč
     
 •  
 • Na objednání

  Nevyhovuje vám rošt postýlek v blízkosti podlahy? Nožky k vybraným postelím Domeček lze prodloužit podle vašich potřeb. 

  699 Kč (–29 %)
  499 Kč
 • Objednáno

  Potřebujete občas uložit kamarády svých dětí či jiné dětské návštěvníky nebo vám schází úložný prostor? Nabízíme k vybraným domečkovým postýlkám šuplík, který je možné použít jako náhradní lůžko či úložný prostor pod postýlkou.

  4 299 Kč (–7 %)
  3 999 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.