PRODLOUŽENO! Největší slevová akce Dny Marie potrvá do konce září! Sleva 20 % v kategorii „Dny Marie“ s kódem „DNYMARIE20“ tedy platí do půlnoci 30. 9. 2023.
Zpět do obchodu

Registrace

Multifunkční učicí věže

Montessori učící věže se staly základní součástí výbavy domácností s malými dětmi. Děti se díky nim zapojují do každodenních činností nejen v kuchyni, učí se samostatnostiupevňují si sebevědomí.

Multifunkční učicí věž podpoří dítě v rozvoji a pomůže vám trávit společný čas smysluplně, a zároveň je také skvělou alternativou, která šetří místo v domácnosti i vaši peněženku. Téměř vždy je součástí multifunkční učicí věže i stolek s lavičkou, stejně jako kreslicí tabule nebo schůdky. Nemusíte tedy k věži dokupovat další nábytek. Některé Montessori učicí věže obsahují také hrací nebo edukativní prvky.  Za nás je tedy multifunkční učicí věž skvělou variantou do menších bytů nebo pro ty, kteří nechtějí svůj domov zastavovat zbytečnými kusy nábytku.

Naše nabídka učících věží je široká. Pokud si kladete otázku: „Jak mám vybrat učicí věž?“, mohlo by vám pomoct naše video: Jak vybrat učící věž? i video z našeho showroomu v Kuřimi u Brna, které vás naší nabídkou provede a usnadní vám nákup

Udržitelný e-shop není jen razítko u loga. Děkujeme, že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

17994999
117994999

Značky

Položek k zobrazení: 10
10 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX