Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

5 tipů na dárek pro roční dítě

Období mezi 1. a 2. druhým rokem života často bývá pro rodiče jedno z nejkrásnějších a nejnáročnějších zároveň. Roční dítě zlepšuje svou jemnou motoriku, tráví většinu času v aktivním pohybu, začíná rozvoj řeči a sociálních dovedností a hlavně začíná plně projevovat svoji osobnost. Je důležité děti v tomto rozvoji podpořit a zároveň se nezbláznit.
Proto jsme pro vás připravili tipy na dárky pro děti od 1 roku, které je rozvíjí a zároveň zabaví, takže toho pobíhání za nimi by mohlo být teoreticky o něco míň. :)1. Edukativní box (13–18 měsíců)

Dárek, se kterým nešlápnete vedle. Jedná se o sadu hraček, her a montessori pomůcek krásně zabalené a přehledně vysvětlené v jednom praktickém setu. Veškerý obsah je vhodný pro děti od 13 do 18 měsíců. Děti se zabaví a hlavně rozvíjí své kognitivní dovednosti, jemnou motoriku a stimulují smysly. 

Edukativní box je náš dárek číslo jedna a máme varianty i pro ostatní věkové kategorie. Tyto sety tedy krásně vyřeší dárek nejen pro vaše dítě, ale i pro ostatní děti v rodině a okolí.

 

Edukativní box

18728-2_edukativni-box-pro-deti-ve-veku-13-18-mesicu-2

14061-2_montessori-houpacka-smile-pro-deti-v-pastelovych-barvach

2. Montessori houpačka

Dárek, který budete moct využívat několik dalších let. Děti skvěle zabaví a hlavně je všestranně rozvíjí. Pomáhá posilovat stabilitu a svaly, rozvíjí jemnou i hrubou motoriku a podněcuje fantazii. Její široké využití navíc šetří místo a podporuje proaktivitu, nejen u dětí. Může být houpačkou, skluzavkou, prolézačkou, mostem, tunelem, skrýší i sedačkou a při doplnění oboustranným prknem i dětským nábytkem.

 

Montessori  houpačky

3. Activity board

Activity kostky a trojúhelníky rozvíjí logické uvažování, kreativitu, jemnou motoriku, pozornost  a další dovednosti. Nejdůležitější funkce je ale tato: děti zabaví i na několik dlouhých minut, některé i desítek minut. Pro roční dítě (nebo mladší) zatím stačí pořídit activity kostku nebo trojúhelník. Výhoda těchto menších rozměrů je, že je můžete brát i s sebou na cesty do auta nebo do kočárku.

 

Activity boardy

16503-4_montessori-kostka-activity-board-na-cesty-s-fialovym-led-osvetlenim

5850-41_zavesna-detska-houpacka

4. Závěsná houpačka

 

Po 1. roce věku dítěte určitě začnete častěji navštěvovat dětská hřiště, kde si všimnete jedné věci: vždycky je největší boj o houpačky. Není divu, děti to milují a zároveň na ně má houpání zklidňující efekt. Proto je domácí houpačka skvělým dárkem nejen pro děti, ale také pro rodiče. Často se houpání využívá jako uklidnění před spaním i jako zábava do chladnějších dní. My navíc nabízíme houpačky v široké paletě barev a hlavně krásném designu. Nejedná se tedy jen o hračku, ale i designový prvek do interiéru. Už jste viděli tuto nejoblíbenější sametovou houpačku pro nejmenší?

 

Závěsné houpačky

5. Učicí věž

Učicí věž je vlastně dárkem především pro rodiče. Dítě starší jednoho roku, které umí samo lézt a stát, si do ní vleze a může rodičům pomáhat nebo se jen dívat, když pracují v kuchyni, v dílně nebo při čištění zoubků v koupelně. Jedná se o win-win situaci, kdy dítě se učí od nás rodičů a my u toho (snad) v klidu zvládneme uvařit večeři nebo umýt nádobí a ještě smysluplně trávit společný čas. 

V nabídce máme i multifunkční věže, které lze využít i jako stolek a židličku, schůdky, tabuli na křídy nebo activity board. Pomoct s výběrem učicí věže by vám mohl tento článek:

https://www.elisdesign.cz/pruvodce-vyberem/jak-vybrat-ucici-vez/
Více o produktu

20701-3_multifunkcni-ucici-vez-4v1-lvicek

Máte už doma tyhle hračky nebo jste si jednoduše nevybrali? Zkuste ještě naše rychlotipy z těchto kategorii: hračky pro nejmenší, plyšáci, kuličkové dráhy, hračky do vany, suché bazénky nebo třeba univerzální bestseller posledních měsíců, se kterým neuděláte chybu u nikoho – lampička ptáček

×

Splátková kalkulačka ESSOX