Sleva 35 % ke Dni otců! ✨ Vybírejte zboží označené štítkem a sleva se vám automaticky odečte z košíku. Akce platí do 16. 6. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Saša & Lída Rašilovovi: „Značka ELIS DESIGN vyhověla všem našim požadavkům.“

Sašu Rašilova nejspíš znáte z televize, z filmů a z pohádek. Tenhle sympaťák má doma krásnou ženu Lídu a 2 malé princezny, Marušku a Emilku. Holky mají tváře andílků, ale jiskry v očích prozrazují, že to není jejich jediná tvář. Jak zkrotit takové malé živly? Výzva přijata!

Když jsme společně ladili, co by se Rašilovovým líbilo a hodilo, měli jsme poměrně rychle jasno. Klíčová slova zněla: zabavit, utahat, protáhnout, ať to všechno ladí s interiérem v minimalistickém a skandinávském stylu. Ještě než jsme měli finální výběr, přijeli se Rašilovovi podívat k nám do showroomu a osobně vše vyzkoušet.

Snažili jsme se vyslechnou jak preference a potřeby dětí, tak přání rodičů:

„Přáli jsme si, aby si celý tento otevřený prostor zachoval minimalistický ráz a neutrální paletu barev stejně jako zbytek našeho domu. A to hlavně i proto, že jsme díky své práci celý den zahlceni nejrůznějšími vjemy, rádi pak s Lídou večer odpočíváme v prostředí, které nás (vizuálně) ničím neruší a působí klidným dojmem.“

— Saša Rašilov

 

Vrhli jsme se do výběru a nakonec jsme se u Rašilovových postarali o dětské vybavení do pokojíčku, do obývacího pokoje i do kuchyně. Od skříní a knihovny, přes aktivní prvky montessori pokojíčku, až po koberec a designové doplňky. 

Co mají Rašilovovi doma:

„My jsme hledali a našli ideální spojení všech kritérií, které člověk od dětských věcí a hraček očekává. Lidunka propátrávala internetové vody tak dlouho, až našla značku ELIS DESIGN, která je jednak česká, což jsme chtěli, jednak jsou věci z přírodních materiálů a ošetřeny tak, aby dětem nevadily a jednak je tu záruka toho, že věci, které si tu vyberete, jsou esteticky a výtvarně laděný tak, že nemůžete sáhnout vedle a cokoliv se vám nebo dětem zalíbí, tak pasuje dohromady v jeden hezký třeba holčičí pokoj.“

— Saša Rašilov

Všechny naše spolupráce jsou založené na vzájemném partnerství a tahle s Rašilovovými je navíc natolik přátelská, že jsme ani chvilku neváhali, když nás pozvali k sobě domů. Když naši kolegové Renča a Honza přijeli na návštěvu do Prahy, ještě netušili, jaké dobrodružství je u Rašilovových čeká. Holky řádily a nebylo to jen houpání, klouzání do bazénku s míčky a lezení na učící věž, ale třeba i záhadné zmizení Renčina telefonu, o které se postarala starší kouzelnice Maruška.

Zákulisní fotky z návštěvy a natáčení:

Nahlédněte k Rašilovovým domů, omrkněte, s čím si jejich holky nejvíce hrají a proč si vybrali zrovna ELIS DESIGN.

Chtěli byste takový pokojíček i u vás doma? Žádný problém, tady omrknete vše potřebné. Pokud už máte jasnou představu o pokojíčku, kterou byste rádi probrali s interiérovým designérem, ozvěte se nám!

Děkujeme Rašilovovým za velmi příjemnou spolupráci! ♥

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX