Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Galerie projektů

Prohlédněte si ochutnávku z nejzajímavějších vizualizací, které jsme doposud v projektu Pokojíček na míru vytvořili.

Při zařizování nové místnosti často máte dokonalou představu, jak by měl plánovaný pokojíček vypadat. Poté začnete hledat jednotlivé kousky a představa se pomalu rozplývá, mění, až ji nakonec musíte přetvořit podle toho, co je reálně k dostání...

V našem projektu je to naopak, přizpůsobíme se vašim nápadům. Dáme jim navíc designový kabátek, dotažený do všech detailů co se týče funkčnosti a praktičnosti.

Předností pokojíčku na míru je možnost vytvořit originální kousky mimo běžný sortiment eshopu. Ať už jde o nábytek či herní prvky, jak uvidíte v následujících návrzích.

Krom pokojíčků navrhujeme také dětské koutky, pro domácí prostředí i školky.

S naším charakteristickým motivem domečku je možné si různě hrát. Místo klasické domečkové postele jsme zde vytvořili lůžko zapuštěné do skříně. Takto zarámovaná postel působí velmi útulně a navíc nijak nezasahuje do prostoru pokoje. Velká mazatelná tabule pak přináší možnost beztrestně kreslit po stěnách.

detsky_pokoj_drevo_montessori_prvky_Elisdesign

detsky_pokojicek_projekt_na_miru

Naši designéři často pracují s vrstvením do výšky, aby v pokojíčku zůstal dostatek místa. U vyvýšených postelí mohou k hornímu patru vést moderní schody tvořené úložnými prostory. Oblíbené jsou rovněž výsuvné šuplíky s matrací, které vytvoří místo pro dalšího spáče a přes den je můžete jednoduše schovat pod postel.

utulna_maly_detsky_pokoj_na_miru

detsky_pokoj_pro_3_na_miru_ELIS_DESIGN

dětsky_pokoj_mint_drevo_ELIS_DESIGN

Snadným způsobem, jak dotvořit styl pokojíčku bez zbytečných věcí, jsou tapety, nálepky a koberce.

 

pokojicek_na_miru_vizualizace_ELIS_DESIGN

Jak sami vidíte, každý pokojíček je naprostý originál. Spojuje je však stejné útulné kouzlo.

Těšíme se, že brzy sem budeme moci přidat třeba i ten váš. ♥

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX