Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Mistrovský pokojíček pro malého hokejistu (Postav si sen)

Ve spolupráci s pořadem Postav si sen jsme se rozhodli opět pomoci designérům Zuzce a Viktorovi s dětským pokojem. Tentokrát to byla velká výzva, ale zároveň příležitost opět popustit uzdu kreativitě a především pomoci rodičům malého temperamentního hokejisty Jiříka, protože ve stavěném domě nebyly dobré podmínky ani pro tohoto šikovného chlapce, ani pro ně. Dokázat během krátké doby proměnit rozkopanou místnost v příjemné dětské útočiště připomínalo hru na vlastní pěst, ale i tak jsme dosáhli skvělého výsledku.

pokojicek_na_miru_elisdesign_postav_si_sen_pred_rekonstrukci_2

Abychom rodině vynahradili roky strávené v provizorních podmínkách, chtěli jsme vytvořit něco opravdu výjimečného. A bylo jasné, že to musí souviset s milovaným hokejem...

Vznikl nápad na postel ve tvaru klece hokejové branky. Zábavný design je navíc velmi propoziční, boční sítě zajišťují, že Jiřík z postele nevypadne, ani když ve snu sviští do útočného pásma. Pod postelí se nachází prostor pro dvě pojízdné zásuvky a samozřejmě jsme postel vybavili také kvalitní matrací, která malému sportovci zajistí kvalitní odpočinek. A podle Jiříkovy nadšené reakce jsme věděli, že nápad s postelí byl gólový!

  hokejovy_pokojicek_pro_kluka_ELIS_DESIGN

Jako herní prvek jsme pro energického chlapce zvolili nástěnné hrazdy. Ty nejen šetří místo, ale zejména poskytují spoustu možností, jak se kutálet. Klasickou podobu tohoto nářadí jsme vylepšili o horní nástavec, na který je možné zavěsit lano pro šplhání nebo jednoduše trénovat pohyb rukou přes ruku a dělat přítahy.

pokojicek_na_miru_pro_chlapce_zebriny_elis_design

Podlaha v dřevěném dekoru působí útulným dojmem a absence velkých koberců usnadňuje úklid.

Protože je Jiřík školák, je v jeho pokoji také psací stůl, šikovně umístěný u okna, takže má dostatek přirozeného světla. Prostorné jednoduché šatní skříně umožňují přehledně roztřídit všechno oblečení a je tu ještě dost místa na hračky.

detsky_pokoj_na_miru_pro_kluky_elisdesign

Designéři pracovali s dekoracemi a designovými prvky velmi střídmě a vkusně. Při zařizování dětského pokoje je důležité řídit se nejen vlastní tvůrčí invencí, ale také ponechat prostor jeho obyvatelům, kteří si ho jistě budou chtít časem dotvořit sami. Základem a inspirací je zde práce s barvami, jednoduchý geometrický vzor na stěně za postelí působí velmi efektně, ostatní stěny jsou bílé, aby prostor zůstal vzdušný. Nesmí chybět ani hokejista v životní velikosti jako jednobarevná zjednodušená kresba. Tento prvek je takovou designovou třešničkou na dortu.

elis_design_pokojicek_na_miru_v_poradu_postav_si_sen

V tomto pokoji předvedli designéři Zuzana a Viktor opravdu své nejlepší umění a pro nás bylo velkou ctí s nimi spolupracovat a přispět ke spokojenosti mladé rodiny - paní Míši a jejích dvou Jiříků. Přejeme jim hodně štěstí v novém domově!

  spoluprace_postav_si_sen_a_ELIS_DESIGN_9_dil

 Prohlédněte si video z naší výroby:

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX