Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Malý pokojíček pro 3 sestřičky (Jak se staví sen – extra)

V 6. díle pořadu Jak se staví sen – extra, odvysílaném 14. 2. 2022, jste mohli vidět silný příběh paní Evy a jejích 3 holčiček. Moc rádi jsme se chopili výzvy a pomohli s přestavbou pokojíčku. Protože byt není moc velký, sloužil pokojíček i jako odkladiště sezónních věcí. Jak to vypadalo před proměnou?

                                                  

 

Zaměřili jsme se tedy nejen na pohodlí holčiček, ale i na úložný prostor. Mysleli jsme na místo pro učení, relax, ale i pro hru a skotačení. K tomu poslouží skladné průlezky, které jsou umístěny na zdi za dveřmi a můžou se kdykoli jednoduše rozložit a zase složit. Ideální řešení, když chcete podpořit pohybový rozvoj dětí i v malém prostoru. A nechybí naše bestsellery — montessori houpačka 5v1 a activity board domeček

 

          

 
Podařilo se nám vyřešit atypický menší prostor pro spaní 100% na míru tak, že nezabírá zbytečně moc místa. Celý pokojíček jsme ponechali v čistém, příjemném a nadčasovém designu, který se může vyvíjet a růst společně s dětmi. 
 
 
Jsme rádi, že můžeme být součástí pořadu, který pomáhá rodinám k vysněnému bydlení. Ta radost v dětských očích je nám největší odměnou. Sledujte i další proměny „před a po“ každé pondělí na TV Prima od 21:35. Třeba hned v 7. epizodě (vysílané 21. 2.) posuďte, jak jsme zvládli vyřešit decentní a zábavný hrací koutek u babičky.

Splňte sen i svým dětem. Rádi vám pomůžeme s pokojíčkem na míru přesně pro vás a vaše děti. ♥
 
 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX