Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Atypická dětská kuchyňka (Jak se staví sen – extra)

I letos je nám potěšením spolupracovat s kolegy z pořadu TV Prima Jak se staví sen – extra. V 5. dílu, vysílaném 7. 2. 2022, jste mohli vidět atypické umístění dětské kuchyňky, kterou si Eliška tak moc přála. 

Tentokrát jsme se tedy nevěnovali pokojíčku, ale kuchyni. A protože tu není místa nazbyt, museli jsme být obzvlášť kreativní... Jak to vypadalo před zásahem?

                                                      

Úkol zněl jasně: decentní dětská kuchyňka, která se vejde do kuchyňského koutku. Ano, ale kam s ní? Jak prakticky vyřešit nedostatek prostoru a zároveň udržet jednoduchost a čistotu interiéru? Podívejte se, jak jsme si s přáním Elišky a její maminky Veroniky poradili.

Dětská kuchyňka? A kde?

Tady:

Při předávání bytu po rekonstrukci jsme maminku Veroniku i malou Elišku ještě chvilku napínali, ale to překvapení za to stálo. Už víme, že Eliška bude péct muffiny, připravovat smoothie nebo mamince čaj ve svém království, které je skryté v kouzelné skříňce. Dřevěnou a decentní kuchyňku s kávovarem, bohatým vybavením i zástěrou pro kuchtíky Elišce přál (a trochu záviděl) celý štáb.

Ta radost v dětských očích je nám největší odměnou.

Sledujte i další proměny „před a po" na TV Prima. V pořadu vám moderátoři představí příběhy rodin, které to nemají snadné. Je naším potěšením být součástí týmu, který plní sny.
Nechte se inspirovat interiérovými proměnami každé pondělí na TV Prima od 21:35. Třeba hned v 6. epizodě (vysílané 14. 2.) uvidíte zbrusu nový pokojíček pro 3 sestřičky nebo pak v 7. dílu (21. 2.) posuďte, jak jsme zvládli vyřešit decentní a zábavný hrací koutek u babičky.

Splňte sen i svým dětem. Rádi vám pomůžeme s pokojíčkem na míru přesně pro vás a vaše děti. ♥

×

Splátková kalkulačka ESSOX