Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Proměna malého pokoje (Postav si sen)

Nový projekt firmy ELIS DESIGN - Pokojíček na míru, se uplatnil také v populárním pořadu TV Prima Postav si sen. V letošním pátém dílu, vysílaném 22. 3., jste mohli vidět proměnu pokoje pro sedmiletou Izabelku.


Zkušené oko již od začátku vidělo příjemný prostor, který měl potenciál přeměnit se ze zaskládaného koutu v krásné zázemí pro malou slečnu. Designéři pořadu, Viktor a Zuzana, se tedy rozhodli pro speciální nábytek na míru, který bude stylový, nebude zabírat příliš prostoru a zároveň bude perfektně plnit účel a dotvářet atmosféru celého pokoje. To byla výzva, které jsme se v ELIS DESIGN rozhodli vyhovět.

 

pokojíček původní - Postav si sen, článek

Pokojíček potřeboval opticky odlehčit a efektivně uspořádat, aby působil prostorněji. Toho se dosáhlo zvednutím postele nad zem a nábytkem, který kopíruje obvod pokoje a nechává tak více místa ve středu místnosti.

pokojicek_na_miru_ELIS_DESIGN_Postav_si_sen_1

Poličky a úložné prostory jsou účelně schovány pod postel, zároveň nezabírají celé toto útulné schované místo, ale zůstává zde prostor pro relaxační koutek.

pokojicek_na_miru_ELIS_DESIGN_Postav_si_sen_2

Aby pokojíček získal svěží tvář, bylo třeba dodat také trochu barev. Světlé růžové tóny a bílý nábytek působí něžně, klidně a zároveň opět opticky zvětšují prostor. Jak si můžete všimnout, pokojíček doslova rozkvetl.

pokojicek_na_miru_ELIS_DESIGN_Postav_si_sen_3

Najdete zde také přirozeně zakomponovaný náš charakteristický motiv domečku, který evokuje útulné bezpečí domova. Najdete jej jak ve výmalbě stěn, tak ve formě podsvíceného televizního panelu. Poličky se čtvercovými buňkami, které jsou umístěny vedle na stěně, evokují okna do rozkvetlé zahrady. Pod televizí je stoleček a komoda v jednom, úzké a vysoké provedení zde spojuje eleganci a praktičnost.

pokojicek_na_miru_ELIS_DESIGN_Postav_si_sen_4

Psací stolek u okna zajišťuje ideální přirozené světlo pro psaní úkolů či jakoukoli kreativní činnost. Schované topné tělísko nejenže opět šetří místo, ale zajistí, že ani při dlouhém sezení nebude mít obyvatelka pokoje zmrzlé nožky. Široká dřevěná židlička přináší nádech retro stylu. Stejně tak pohodlné křeslo, které je připravené poskytnout po dokončení školních povinností zasloužený odpočinek.

pokojicek_na_miru_ELIS_DESIGN_Postav_si_sen_5

Práce s doplňky je minimalistická a vkusná. Základní návrh je pouze jemně doladěný, zbytek už necháváme na Izabelce, která si jistě nový pokojíček zkrášlí a zabydlí tak, aby byl pro ni opravdu osobním a nenapodobitelným domovem.

Bylo nám ctí spolupracovat s architekty pořadu Jak se staví sen na splnění snu této krásné slečně. Rozhodně to také nebylo naposled, naše výrobky uvidíte i v dalších dílech, které budou vysílány na 12. a 26. 4. Pokud vás naše práce zaujala, nezapomeňte se dívat i příště.

Podívejte se také na video z naší výroby:

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX