Sleva 35 % ke Dni otců! ✨ Vybírejte zboží označené štítkem a sleva se vám automaticky odečte z košíku. Akce platí do 16. 6. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Koutek pro vnoučata u babičky (Jak se staví sen — extra)

V 7. dílu pořadu Jak se staví sen — extra, odvysílaném 21. 2. na TV Prima, jsme pomáhali při přestavbě bytu paní Dagmar. Ta vychovala sama 4 děti a dnes má 9 krásných vnoučat. Pro ty nejmladší z nich jsme připravili malý koutek v obývacím pokoji, kde budou mít kousek vlastního světa. Jak vypadal obývák a prostor pro děti před rekonstrukcí? 

                                                                   

Přijali jsme výzvu designérů a zamysleli se nad tím, co děti u babičky nejvíce ocení. Vybrali jsme učící věž do kuchyně, protože dobré jídlo prostě k babičkám patří. Děti se díky věži můžou přiučit kuchařskému umění své babičky a být si tak o kousek blíž.

Do hracího koutku jsme vybrali montessori houpačku, activity board na stěnu a závěsný vak. Ten měl u nejmladších holčiček obzvlášť úspěch. A jak se koutek líbí vám?

 

              

Vše je sladěno s interiérem, poskytuje potřebné království i útočiště malým vnoučátkům a především rozvíjí jejich pohybový i myšlenkový potenciál. Věříme, že paní Dagmar je v novém bydlení spokojená, rozhodně si ho zaslouží. A co nás nejvíce potěšilo, byla reakce malých vnoučátek, když se po prvních momentech v novém koutku hned ptaly, kdy budou moct u babičky spát. ♥

Splňte sen i svým dětem. Rádi vám pomůžeme s pokojíčkem na míru přesně pro vás a vaše děti. ♥

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX