Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

5 tipů na dárek pro dvouleté dítě

Po druhém roce života dítěte začíná opět krásné období, kdy dítě začíná pomalu mluvit ve větách, z chůze přechází na běh a zlepšuje své motorické i kognitivní dovednosti. Zároveň ale začíná období, kdy už se jasně a naplno projevuje jeho osobnost a tak kromě obrovské radosti, lásky a smíchu se nám často dostává vzdoru, vzteku a křiku. Třikrát hurá.

Opět jsme tedy připravili tipy na dárky pro děti od 2 let, které jim udělají radost, budou je bavit i rozvíjet a vám pomohou překonat náročné dny.


1. Edukativní box (25–⁠36 měsíců)

I pro dvouleťáky máme připravený edukativní box, který je stoprocentní jistotou, že se dárek „ujme“. Jde o sadu hraček, montessori pomůcek a her, ideální pro děti ve věku 25–36 měsíců. Sada dítě skvěle zabaví a rozvíjí po všech stránkách. Součástí je i návod jak s pomůckami a hračkami pracovat. Sad máme několik rozdělené podle věku. Vybrat můžete tedy více boxů pro děti ve svém okolí nebo postupně pořizovat svému dítku aktuální sadu. 🙂

 

Všechny edu boxy >

18734-8_edukativni-box--sada-naucnych-hracek--pro-deti-od-2-let-2

3468_activity-board-domecek-je-interaktivni-hracka-typu-montessori--ktera-na-dlouhou-dobu-zaujme-zvidavou-detskou-dusi

2.  Activity boardy domeček

Další téměř must have dárek pro dvouleťáka je jednoznačně activity board domeček. Kromě všeobecného rozvoje slouží i jako skvělá schovka a navíc se zabaví i více dětí najednou a na hodně, hodně, dlouho. Prohlédněte si všechny varianty a vyberte si tu, do které se zamilujete vy i váš malý parťák.

 

všechny activity boardy >

3. Plyšáci

Možná vám plyšáci připadají jako nerozvíjející a „nudné“ hračky, ale milují je rodiče i děti. Must have na usínání, parťák do školky, na cesty nebo jen tak kámoš, o kterého se děti můžou starat. Vybrali jsme pro vás krásné a vkusné hračky od Les Déglingos, které jsou často doplněny i o maximálně roztomilé miminka zvířátek.
Právě po druhém roce života v některých rodinách se už běžně řeší přespávání na noc u babičky a dědy nebo kdekoliv jinde. Zamilovaný plyšák může být skvělá věc, díky které si děti mohou vzít kousek domova kamkoliv jinam.

 

Všechny plyšáci >

18156-11_plysova-velryba-modra-s-miminkem

7502-12_set-teepee-stan-letni-slunce-pro-deti

4. Teepee stan

Dvouleté děti už začínají oceňovat, že mohou alespoň na chvíli někam zalézt a schovat se před světem. A rodiče to taky oceňují. :) Proto je teepee stan skvělý dárek. Je to místo pro relax, čtení, snění nebo trucování. Zároveň se jedná o krásný doplněk interiéru, který prohřeje a zútulní pokojíček. Vyberte si u nás ten pravý, který krásně zapadne do vašeho domova.

 

všechny teepee stany >

5. Stylová lampička

Někdo začíná už od narození, někdo později, ale kolem 2. roku už by mělo být běžné číst dětem pohádku na dobrou noc. Kromě příjemně stráveného společného času, blízkosti a rituálu před spaním pomáhá čtení obohacovat slovní zásobu, rozšiřuje znalosti dítěte a sbližuje vztah čtenář-posluchač. 🙂
Pořiďte si domů na čtení pomocníka v podobě stylové lampičky. My milujeme především tuto lampičku ptáček s reproduktorem, která má tu výhodu, že lze nastavit intenzitu světla a má i reproduktor, takže v ty dny, kdy už na čtení není síla, můžete lampičku/reproduktor propojit s mobilem a pustit písničky nebo audio pohádky. V nabídce máme i další stylové lampičky, tak je omrkněte.Všechny lampičky >

14118-2_svetlo-do-detskeho-pokoje-lampicka-ptacek-s-reproduktorem

Máte už doma tyhle hračky nebo jste si jednoduše nevybrali? Zkuste ještě naše rychlotipy z těchto kategorii: kuchyňky a obchod, nářadí a ponky, skládačky a stavebnice, hry na profese, hudební nástroje a nebo rovnou celé interiérové sestavy pro malé nezbedy!

×

Splátková kalkulačka ESSOX