Pozor, pozor! Toto není aprílový žertík. POUZE DNES opravdu máme 50% slevu na náš oblíbený dřevěný luk. Tak neváhejte a v košíku zadejte kód: „strilimesizvas“.
Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru, Strana 2

Máte jasnou představu o pokojíčku pro své děti? Pomůžeme vám ji zrealizovat.

Nabízíme jedinečnou možnost vytvořit pro vaše děti svět, který bude nejlepším spojením jejich a vašich přání. Pokojíček na míru poskytne bezpečný, útulný a inspirativní prostor pro hru, práci i odpočinek a skvěle zapadne do vašeho interiéru.

Nabízíme dvě možnosti návrhu pokojíčku, které se odvíjí od stupně individualizce a ceny.

na_miru_do_100

Pokojíček do 100 tisíc Kč

Líbí se vám naše produkty, ale nevíte, jak je zakomponovat do svého interiéru a nechcete se trápit s montáží?

Co můžete očekávat?

 • Krásný a nadčasový pokojíček z velkého výběru produktů ELIS DESIGN.
 • Pomůžeme vám s výběrem hraček a nábytku.
 • Můžete nás navštívit v showroomu v Kuřimi, vybrat si osobně a rovnou vybrané produkty odvézt.
 • Vizualizace není nutná, rádi vám pokojíček navrhneme i bez ní zdarma.
 • Rychlá a vstřícná domluva.
 • Možnost vizualizace za 7 999 Kč (1 úpravy zdarma, každá další za 1 999 Kč).
 • Vše vyberete z pohodlí vašeho domova na elisdesign.cz a my vám zboží zašleme.
 • Nabízíme možnost profesionální montáže nábytku.
Zjistit více

na_miru_od_100

Pokojíček od 100 tisíc Kč

Potřebujete pokojíček kompletně na míru a využit tak každého místečka v prostoru? Není problém.

Co můžete očekávat?

 • Bezpečný, jedinečný a vysněný pokojíček pro vaše děti přesně podle vašeho přání.
 • Profesionální zpracování, kvalitní produkty i montáž v ceně.
 • K vizualizaci není nutná osobní schůzka
 • Návrh vizualizace stojí 7 999 Kč (1 úprava zdarma, každá další za 1 999 Kč).
 • Rychlá a vstřícná domluva.
 • Vynasnažíme se vyhovět všem vašim představám.
 • Spojení a splnění vašich představ a dětských snů o pokojíčku.
Zjistit více

1. Pokojíček do 100 tisíc Kč 

Líbí se vám naše produkty, ale nevíte, jak je zakomponovat do svého interiéru a nechcete se trápit s montáží?

Kontaktujte naši kreativní manažerku Veroniku na e-mailu namiru@elisdesign.cz nebo na telefonu 703 140 906. Zjistíme vaše přání a požadavky a navrhneme vám pokojíček buď bez vizualizace ZDARMA nebo připravíme návrh pokojíčku s naším zkušeným designérem. Vizualizaci nabízíme za 7 999 Kč a zahrnuje jednu úpravu ZDARMA. Každá další úprava je zpoplatněna částkou 1 999 Kč. Pro zkompletování návrhu potřebujeme fotky a technickou dokumentaci daného prostoru.

Následuje výběr zboží a dodání kurýrem přímo na vaši adresu dle dodacích podmínek na e-shopu www.elisdesign.cz. Pokud se rozhodnete využít profesionální montáže nábytku, zašleme k vám naše montážní techniky, kteří se postarají o smontování, případně o přidružené práce jako vrtání, drobné úpravy, atd. Tato práce je naceněna podle vybraného sortimentu a náročnosti realizace. Cesta našich techniků k vám domů je zpoplatněna 10 Kč/km tam a zpět (počítáno z showroomu ELIS DESIGN v Kuřimi u Brna).

Inspirujte se našimi pokojíčkovými sestavami nebo dětským nábytkem. Moc rádi vám poradíme s výběrem nebo s jakýmkoliv dotazem. Jsme tu pro vás.

2. Pokojíček od 100 tisíc Kč 

Potřebujete pokojíček kompletně na míru a využit tak každého místečka v prostoru? Včetně výroby, dopravy a montáže? Není problém.

Orientační cena aktuálních pokojíčků na míru se pohybuje kolem 150-250 tisíc korun. V tomto cenovém rozpětí můžete očekávat i návrh od designéra. Cena může být i vyšší, záleží na vašich představách a možnostech. S designérem si předem odsouhlasíte přibližnou částku, kterou by jste chtěli do vašeho pokojíčku na míru vložit.

Projekt připravíme s naším designérem, se kterým proberete vaše požadavky. Pomůže vám maximálně využít potenciál místnosti s ohledem na orientaci oken, celkovou plochu atd. Pro vytvoření návrhu není zapotřebí, abychom se potkali osobně. Pro návrh pokojíčku totiž nepotřebujeme znát přesné rozměry a proto nám, našemu designérovi pokojíčků, úplně stačí jednoduché „rychlé“ video „s otočením se“ v místnosti. Pak už jen potřebujeme, abyste nám do emailu poslali základní rozměry pokoje (délka x šířka x výška). Vše může být jen přibližně, tzn. +/- nějaký centimetr.

Nelámejte si hlavu nad zdlouhavým sháněním vybavení a nad otázkami, zda bude vše sedět rozměrově i stylově. Jakmile zkonzultujeme vaše preference – například ohledně materiálu, barev či technologií, vše pro vás na míru vyrobíme a nainstalujeme do vašeho prostoru

Máme k dispozici tým zkušených designérů s dlouholetou praxí v navrhování i realizaci interiérů. Pracujeme pouze s kvalitními materiály vhodnými do dětských pokojů. Bezpečí je naší prioritou a tak bereme ohledem na vše, co se v takovém dětském království může přihodit. Pracujeme například s rakouskými dřevěnými materiály Egger a Kronospan či s kováním Blum.

Kontaktujte nás a ptejte se na vše, co vás napadne. Domluvíme se, jestli dokážeme vyhovět vašim představám a pak předáme slovo designérovi. Ten v souladu s vašimi přáními zpracuje profesionální vizualizaci — ve fotorealistickém 3D zobrazení. 

Návrh pokojíčku nabízíme za 7 999 Kč, kdy v ceně je jedna větší změna nebo úprava návrhu. Každá další úprava je pak zpoplatněna částkou 1 999 Kč. Dáváme si však záležet na podrobném zjištění vašich přání a rádi vám vše pomůžeme doladit a promyslet tak, aby úpravy navíc nebyly potřeba. Po odsouhlasení vizualizace a zaplacení 70 % zálohy, zadáme pokojíček do výroby. Výroba a montáž trvá zpravidla 6 měsíců dle vytíženosti výroby. Pokud s námi půjdete do pokojíčku na míru, čeká vás vysněné království, které vaše ratolesti provede celým dětstvím.

V případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů můžete nezávazně kontaktovat naši kreativní manažerku Veroniku na e-mailu namiru@elisdesign.cz nebo na telefonu 703 140 906.

Veškeré podrobnosti ohledně objednávek a spolupráce si pročtete ZDE.

A na závěr pár tipů, jak zařídit dětský pokojíček v tomto článku.

Službu nabízíme pro celé ČR.

Těšíme se na spolupráci.

Mistrovský pokojíček pro malého hokejistu (Postav si sen)

Ve spolupráci s pořadem Postav si sen jsme se rozhodli opět pomoci designérům Zuzce a Viktorovi s dětským pokojem. Tentokrát to byla velká výzva, ale zároveň příležitost opět popustit uzdu kreativitě ...

Galerie projektů

Prohlédněte si ochutnávku z nejzajímavějších vizualizací, které jsme doposud v projektu Pokojíček na míru vytvořili. Při zařizování nové místnosti často máte dokonalou představu, jak by měl...

Nahoru
12 položek celkem